Haberler - Bekdemirekşi Ortaokulu

Haberler

SAYIN KAYMAKAMIMIZ KEREM SÜLEYMAN YÜKSEL OKULUMUZDA…

KAYMAKAMIMIZ SAYIN KEREM SÜLEYMAN YÜKSEL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MECİT KEPENEK YILSONU KARNE TÖRENİ ETKİNLİĞİ MÜNASEBETİYLE OKULUMUZU ZİYARET ETTİ. ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLAN SAYIN KAYMAKAMIMIZ OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNE KARNELERİNİ TAKDİM ETTİ. KİTAP OKUMANIN ÖNEMİNDEN DE BAHSEDEN SAYIN KAYMAKAMIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZE GÜZEL BİR TATİL GEÇİRMELERİ TEMENNİSİNDE BULUNDU. BEKDEMİREKŞİ İLK/ORTAOKULU AİLESİ OLARAK SAYIN KAYMAKAMIMIZA KATILIMLARINDAN VE VERMİŞ OLDUKLARI DESTEKLERDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

BEKDEMİREKŞİ İLK/ORTA OKULU MEZUNİYET TÖRENİ

  Okulumuzda 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı yıl sonu mezuniyet töreni yapıldı. Mezuniyet törenimize Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mecit Kepenek ile Sayın Şube Müdürümüz Erdoğan Ergülle beraber  Alatarla Okul Müdürümüz Necati Doğanç ve Belediye Ortaokul Müdürümüz Ali Uylaşır’da katıldı. Mezuniyet töreninde bizi yalnız bırakmadıkları için İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Şube Müdürümüze ve okul müdürlerimize çok teşekkür ediyoruz. 2016-2017 eğitim öğretim yılını da başarı ile tamamlayan öğrencilerimize de başarılarının devamını diler sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam dileriz.  

Devamı

BEKDEMİREKŞİ İLK/ORTAOKULU OKUL SERGİSİ

RENKLERİ VE DOKUNUŞLARI SUDA HARMANLAYAN SANAT: EBRU Geleneksel el sanatlarından olan Ebru Sanat’ını yaşatmak, çocuklara sevdirmek ve bu kültür mirasımızı gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlamak için Bekdemirekşi İlkokulu 2/A sınıfı öğrencileri ile bir yıl boyunca birlikte eğlenerek güzel çalışmalar yaptık. Çalışmalarımızı rahat bir şekilde yapmamız için ortam hazırlayan Okul Müdürümüz Sayın Ümit YÜRÜCÜOĞLU’na ve desteklerini esirgemeyen çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Suya can, renklere hayat veren suyun renklerle buluşmasını sağlayan Ebru Sanatını gelecek kuşaklara aktarmamız için bizlere bu sanatı sevdiren, öğreten devlet sanatçısı Sayın Rafet KÜLLÜOĞLU hocamıza, serginin açılması için maddi desteğini esirgemeyen Kastamonu Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Sayın Okan ÖCAL’a ve yapmış olduğumuz ebruların sergilenmesi için malzeme desteğini esirgemeyen Kastamonu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Ahmet KAÇAR hocama teşekkürü bir borç bilirim. Sergimize teşrifleri ve takdirleri ile bizi onurlandıran, gelecek için daha da yüreklendiren Taşköprü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mecit KEPENEK’e ve beraberinde bizleri yalnız bırakmayan Sayın Şube Müdürümüz Erdoğan Ergül’e, Alatarla Okul Müdürümüz Necati Doğanç’a ve Belediye Ortaokul Müdürümüz Ali Uylaşır’a da çok teşekkür ederim.                                                                                                                               Suna BAYDİL   Ebru Sanatı Öğreticisi

Devamı

BEKDEMİREKŞİ ORTAOKULU BOCCE TURNUVASI (14 NİSAN - 2 HAZİRAN 2017 )

  BEKDEMİREKŞİ İLK/ORTA OKULU ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİ ARASINDA BOCCE TURNUVASI YAPILMAKTADIR. ZEVKLİ VE EĞLENCELİ GEÇEN TURNUVA TÜM HIZIYLA DEVAM ETMEKTEDİR. TURNUVAYA KATILAN TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

Devamı

BEKDEMİREKŞİ ORTAOKULU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

.

Devamı

GEZGİN İLE MERAKLI

.

Devamı